Гроші в кредит на картку - як отримати онлайн?


Короткая форма заявки
Miloan

Последний кредит выдан 1 час. назад

0.01 %
Ставка в день
3 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7
 • Первый кредит до 6 000 грн бесплатно
Эксклюзив
7
CreditPlus
7

Последний кредит выдан 1 час. назад

0.01 %
Ставка в день
3 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7
 • до 6000 грн под 0,01% для новых пользователей
Выиграй 10 000 грн
8
Moneyveo.ua
8

Последний кредит выдан 1 час. назад

0.01 %
Ставка в день
3 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7
 • до 10 000 грн под 0.01%
6
Dinero UA
6

Последний кредит выдан 1 час. назад

0.01 %
Ставка в день
3 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7
 • Первый займ под 0%
 • Низкая ставка на повторный кредит
-50% на первые два кредита
SOS CREDIT
24

Последний кредит выдан 1 час. назад

1.6 %
Ставка в день
432 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7

Онлайн кредит - найдоступніший спосіб отримання потрібної суми гривень. Скористатися таким кредитуванням може кожен бажаючий! Для цього достатньо мати доступ до інтернету і паспорт громадянина України.

Надають можливість отримання грошей мікрофінансові компанії. Знайти підходящу МФО і взяти гроші онлайн на карту ви можете через наш сайт. Наш сервіс пропонує рейтинг найкращих кредитних компаній. Ми публікуємо тільки перевірені і надійні організації. Все, що необхідно вам, - вибрати найбільш підходящий для себе варіант!

Онлайн кредити - що це таке?

У сучасному світі багато процесів спрощені. Стосується це і кредитування. Сьогодні, щоб взяти гроші в борг, зовсім необов'язково відвідувати банки, збирати документи, подавати запити і чекати місяцями схвалення. Зараз взяти потрібну суму гривень можна в режимі онлайн!

Онлайн займ - сучасний кредит, ключовою особливістю якого є віддаленість дій. В даному випадку всі дії виконуються позичальником через інтернет. Звісно ж можливість дистанційного кредитування мікрофінансовими компаніями. Від банківських кредиторів їх відрізняють:

 • Мінімальні вимоги до клієнтів;
 • Можливість отримання невеликих сум;
 • Терміни кредитування (від декількох днів до року);
 • Розрахунок процентної ставки по днях.

Мікрофінансові організації дозволяють отримати гроші в кредит на будь-які цілі. При цьому застави і поручителі не потрібні. Більш того, займ може бути виданий і безробітним громадянам. Найчастіше до послуг МФО звертаються студенти, мами в декреті, тимчасово непрацюючі фахівці і пенсіонери.

Щоб взяти гроші в кредит онлайн, досить відповідати лише двом вимогам: повнолітній вік і наявність громадянства України. Позичальнику нема чого надавати довідки з місця роботи і податкової служби. При необхідності співробітники МФО самостійно перевірять всю цікаву для них інформацію. Від клієнта вимагається лише одне - вибрати кредитора і оформити заявку на отримання позики.

Чому вигідно брати гроші в кредит онлайн?

Онлайн кредити користуються все більшим попитом серед жителів України. Обумовлено це певним рядом переваг швидких позик переді класичними. До них відносяться:

 • Швидкість (при відповідності позичальника вимогам МФО гроші надійдуть на карту клієнта вже через 15-30 хвилин після оформлення заявки);

 • Мінімальний пакет документів (все, що необхідно надати онлайн кредитору, це лише паспорт);
 • Самостійний вибір програми (клієнт МФО самостійно вибирає потрібну для себе суму і оптимальний термін її повернення компанії);
 • Відсутність значення кредитної історії (мікрофінансові організації рідко звертають увагу на кредитну історію клієнта);
 • Високий шанс схвалення (онлайн кредити отримують схвалення в більш ніж 90% випадків).

Завдяки сучасним мікрофінансовим компаніям, позичальники не тільки економлять свій час, але і отримують можливість кредитування при будь-яких умовах. Неважливо, на що необхідні грошові кошти. Отримати гроші онлайн на картку можна як для покупки нової техніки, так і для погашення попередньої заборгованості перед іншою установою. МФО видають позики під будь-які споживчі цілі.

Де можна отримати гроші онлайн на карту?

Онлайн кредитування представляють мікрофінансові компанії. Такі організації здійснюють свою діяльність відповідно до Українського Законодавства і відповідною ліцензією. Найчастіше МФО працюють тільки віддалено і не мають власного офісу. Саме цим фактором (відсутністю необхідності оплати оренди приміщення) пояснюються вигідні умови видачі позик і високий відсоток схвалення заявок.

Всі компанії, де можна взяти гроші під розписку або під онлайн договір, пропонують зручний і зрозумілий сайт. Прямо на головній сторінці клієнт може вибрати суму позики і період його погашення. Тут же є і форма заявки, яку необхідно оформити для отримання кредиту.

Весь процес кредитування можна строго поділити на три етапи:

 1. Оформлення заявки;
 2. Очікування рішення;
 3. Отримання грошей на карту.

При це багато організацій представляють кілька варіантів видачі коштів. Отримати без відмов цілодобово можна як на карту, так і готівкою (за допомогою системи грошових переказів або кур'єрської доставки).

Мікрофінансові організації не вимагають подання довідок про доходи, очікування тривалих черг і болісного збору рекомендацій. Вони можуть видати гроші в борг навіть тим позичальникам, чия кредитна історія була раннє зіпсована. Однак, в даному випадку розраховувати відразу на велику суму не варто. Адже одного разу клієнт вже показав себе як неплатоспроможний позичальник. Тому перед видачею великих позик МФО необхідно переконатися в його надійності і відповідальності.

Основні вимоги до позичальників

Кожна мікрофінансова організація встановлює свій перелік вимог до потенційних клієнтів. При цьому більшість компаній висуває стандартний набір умов. До обов'язкових з них відносяться:

 • Вік. Кредит може бути виданий особам від 18 років. Деякі компанії збільшують даний поріг до 21 року. При цьому максимальний вік – 65-70 років.
 • Громадянство. Щоб стати клієнтом МФО, необхідно мати громадянство України і бути прописаним на території країни.

На цьому вимоги закінчуються. Іноді для отримання позики має бути поданий інформацію про свою діяльність або номера близьких людей/колег. Необхідні такі заходи для переконання мікрофінансової компанії в платоспроможності позичальника і серйозності його намірів.

Розраховувати на фінансову допомогу від МФО можуть безробітні громадяни, а також студенти. Рідко відмови виносяться і на користь пенсіонерів. При цьому зовсім необов'язково мати прописку саме в тому місті, де зареєстрована мікрофінансова організація. Такі компанії обслуговують жителів всієї України. Розраховувати на допомогу, коли терміново потрібні гроші в кредит онлайн на картку, може дійсно кожен. І цю можливість можна вважати одним з кращих досягнень XXI століття!

Гроші в кредит на картку: докладна інструкція отримання

Завдяки нашому сервісу процес кредитування для вас вже максимально спрощений. Вам нема чого відвідувати найближчий банк або читати безліч відгуків про діючі МФО. На сайті вже зібрано пропозиції від кращих і перевірених компаній, де взяти гроші може кожен!

Щоб взяти кредит в онлайн режимі, вам необхідно лише:

 1. Вибрати фінансову компанію (звертати увагу слід на умови подання позик);
 2. Встановити свої вимоги користування позикою (на сайті обраної МФО необхідно позначить потрібну до отримання суму і бажаний термін її погашення);
 3. Заповнити заявку (на даному етапі слід бути особливо уважним – будь-яка помилка в анкеті або недостовірна інформація можуть стати причиною відмови);
 4. Дочекатися рішення (зазвичай цей процес займає 5-15 хвилин);
 5. Отримати гроші (після схвалення заявки гроші моментально будуть переведені на зазначену карту).

Ніяких документів (крім скана паспорта в заявці) не потрібно. Позика буде виданий на вигідних умовах саме на той період часу, який встановили ви.

Як повернути гроші онлайн: особливості погашення позики

Повернути позику ще простіше, ніж його взяти. Після того, як позичальник отримав гроші і кредит був оформлений, в його особистому кабінеті (на сайті МФО) буде позначений платіжний графік. Саме відповідно до нього і слід оплачувати свій борг.

Мікрофінансові організації представляють кілька способів повернення грошей: через карту, банківські відділення, платіжні термінали, електронні гаманці. Крім цього, деякі сервіси пропонують можливість онлайн оплати. У такому випадку кошти будуть автоматично стягуватися з карти позичальника в дні погашення заборгованості.

При оплаті позик слід пам'ятати про декілька правилах:

 • Зберігайте всі чеки (при оплаті через каси або банкомати);
 • Враховуйте комісію (щоб на рахунок кредитора надійшла повна сума)
 • Сплачуйте борг за день до максимального терміну (так ви точно будете впевнені, що кошти будуть зараховані на рахунок кредитора вчасно).

Якщо ж з якоїсь причини ви не встигаєте вчасно сплатити свій борг, скористайтеся пропозицією «пролонгація». Така послуга продовжить термін погашення заборгованості.

Сучасні МФО представляють зручні і приємні умови фінансування громадян України. Розраховувати на допомогу таких компаній можна навіть в тих випадках, коли всі банки вже відмовили у видачі позики. Мікрофінансові організації дозволять вам виправити фінансове становище без звернення до знайомих, колег або родичів. Розраховувати на їх допомогу може як індивідуальний підприємець, так і студент, який не має додаткового доходу!