Взяти онлайн кредит без довідки про доходи та офіційного працевлаштування


Короткая форма заявки
Miloan

Последний кредит выдан 1 час. назад

0.01 %
Ставка в день
3 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7
 • Первый кредит до 6 000 грн бесплатно
Эксклюзив
7
CreditPlus
7

Последний кредит выдан 1 час. назад

0.01 %
Ставка в день
3 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7
 • до 6000 грн под 0,01% для новых пользователей
Выиграй 10 000 грн
8
Moneyveo.ua
8

Последний кредит выдан 1 час. назад

0.01 %
Ставка в день
3 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7
 • до 10 000 грн под 0.01%
6
Dinero UA
6

Последний кредит выдан 1 час. назад

0.01 %
Ставка в день
3 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7
 • Первый займ под 0%
 • Низкая ставка на повторный кредит
-50% на первые два кредита
SOS CREDIT
24

Последний кредит выдан 1 час. назад

1.6 %
Ставка в день
432 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7

Людина, яка немає офіційного працевлаштування, не може взяти кредит у звичайному банку – це пояснюється тим, що зв’язуватися з таким клієнтом для банку є занадто ризиковою операцією, бо у разі відмови платити за рахунками, стягнути у примусовому порядку гроші з такого позичальника буде практично нереально. Але трапляються ж і у житті працевлаштованих неофіційно людей ситуації, коли ліміт по кредитці вже давно вичерпано, збільшити його розмір немає ніякої можливості, а потреба у грошовій підтримці присутня, причому термінова. І це в кращому випадку – може буть і таке, що працевлаштованому неофіційно банк взагалі не підтвердить видачу кредиту. Ще складніше, якщо така потреба з’являється у свято або на вихідний. Жоден з банків не працює, а знайомі та друзі не квапляться допомагати – зараз і без того складні часи, нестабільна економічна ситуація. Ще гірше, якщо грошова допомога потребується уночі (така ситуація також може виникнути). Що ж тоді треба робити, до кого звертатись по допомогу?

Єдиний варіант вирішення ситуації –звернення до мікрофінансових організацій (МФО) та одержання кредиту без довідки про доходи та офіційного працевлаштування. Необхідну суми отримуєте в кредит онлайн, переказом на карту! Так, дійсно вам не треба буде покидати власної домівки – користуючись смартфоном або ПК можна отримати необхідний вам кредит. Отримуєте по інтернету позику на картку, причому не буде дзвінків родичам та на роботу. Ніяких зайвих питань та бюрократичних заморочок – видається кредит без довідки про доходи. Єдине, що необхідно буде задля вирішення виниклого питання з грішми – це мобільник з активною сім-карткою, наявність доступу до швидкого інтернету, власна кредитна/дебетова картка (немає значення яка вона буде – важлива тільки персоніфікація). Кредити онлайн без довідки про доходи на карту без зайвих питань та здійснення дзвінків видаються у будь-який час – навіть якщо ви звернетесь в МФО 8-го березня або у Новий Рік!

Швидке отримання кредиту без довідки про доходи - за 20 хвилин

Швидкий кредит (мікропозика, мікрозайм) – це фінансовий продукт, який має безліч відмінностей від звичайного кредиту. Відмінності стосуються умов оформлення, законодавчих вимог до кредитора, терміну дії позики та ще багато чого. Першочергово треба зазначити наступні особливості:

 1. Право видачі мікрозаймів (вигідних кредитів без довідки про доходи) у відповідності до законодавства України мають право виключно мікрофінансові, мікрокредитні організації (абревіатура – МФО або МКФ). Ця вимога пояснюється особливостями процесу схвалення відправленої заявки на позику– МФО схвалюють видання займу людині, попередньо не відправив запит до БКІ та навіть не перевірив її кредитну історію (за яку довідку про доходи може йти річ). Власне, саме цим моментом можна пояснити наявну швидкість оформлення позики та високу лояльність умов кредитування. Є цікава особливість – можна отримати цікаві пропозиції нібито від відомих банків щодо отримання грошей в кредит без довідки про доходи, без дзвінків та перевірок, причому на вигідних умовах. Але у приведеному випадку бренд банку використовується виключно у рекламних цілях. По закону, кредитором буде зовсім інша компанія, яка була спеціально створена банком задля можливості видання мікрозаймів. Так, сам банк (теоретично) може видавати кредит на рік без довідки про доходи, але це вже буде не мікрозайм, і виданий на картку в режимі онлайн він не може бути.
 2. Мале «тіло» позики – саме з цієї причини фінансовий продукт називається «мікрозайм». Дуже рідко видається кредит онлайн на картку без довідки про доходи. Так, є кредити, що видаються під заставу нерухомості або автівки без довідки про доходи, але їх отримати можна тільки в банківському відділенні або в офісі МФО – по інтернету такі угоди не укладаються. У режимі онлайн взяти кредит без довідки про доходи можна тільки через МФО з переводом на кредитку або на електронний гаманець.
 3. Недовгий строк дії укладеної кредитної угоди. Взяти гроші в кредит без довідки про доходи через МФО у переважній більшості випадків не вийде довше, ніж на 1 місяць. Так, передбачена реальна можливість пролонгації угоди, але її реалізація стає можливою тільки за умови внесення людиною суми, необхідної для сплати нарахованих % згідно умов кредитного договору. Угода про швидкий кредит без довідки про доходи підписується лише на місяць, не більше того. Дуже рідко МКФ надають займ на більш довгий строк – це роблять тільки деякі компанії, і то – для надійних клієнтів, які раніше вже неодноразово оформлювали позики, пильно дотримуючись графіка щомісячних внесків.
 4. Отримати кредит без довідки про доходи можна під 1%. Може буть більше, або менше – але не набагато (у даному випадку маються на увазі лише ті кредити, що отримуються в режимі онлайн на карту без довідки про доходи). Пропонують цей варіант співробітництва різні фірми, тому й ставка по % має відрізняється. Окрім того, всі МФО потенційним клієнтам пропонують декілька різних програм, за якими можна взяти кредит без довідки про доходи, дзвінків родичам й колегам. Вони відрізняються не лише строком дії, величиною тіла займу, але ще й % ставкою. Саме з цієї причини потенційний позичальник обирає одну з запропонованих програм кредитування, умови якої є самими вигідними.

Тобто, мікрозайм – це переказані гроші в кредит онлайн на картку/банківський рахунок/електронний гаманець. Видача займу відбувається без надання довідки про доходи. Перекази здійснюються цілодобово, майже кожному бажаючому, причому без попереднього запиту в БКІ та перевірки стану кредитної історії. Підтвердження офіційного працевлаштування, звісно ж, не вимагається.

Необхідні документи для оформлення кредиту без довідки про доходи

Можливість отримати кредит в банку без довідки про доходи також є, проте реально взяти кредит на карту цілодобово без дзвінків пропонують лише МФО. У нестабільній економічній ситуації банки не побажають співпрацювати з людиною, яка не в змозі підтвердити свого офіційного доходу. Клієнтам МФО достатньо буде надати лише паспорта громадянина України та ІПН. Все, окрім цього, більш ніщо з документів не знадобиться – не треба буде збирати ніяких довідок, на вірогідність схвалення заявки та отримання мікрозайму це жодним чином не вплине. Зверніть увагу на те, що деякі з МФО пишуть «кредит тільки для офіційно працевлаштованих». Але ця вимога зустрічається лише у деяких з МФО, і з кожним роком їх стає все менше и менше.

Тобто, вимоги МФО до потенційного позичальника мінімальні:

 1. Українське громадянство.
 2. 18-річний вік на момент відправлення заявки.
 3. Наявність при зверненні паспорту, ІПН та мобільного телефону з активною СІМ-карткою.

Деякі МФО, що надають кредит без застави і довідки про доходи, з метою зниження потенційних ризиків висувають жорсткіші вимоги, встановивши найнижчу вікову планку для потенційного позичальника – 21, а найвищу – 75. Але таких теж небагато, більшість контор надає кредит з 18-ти років.

Яким чином оформлюється кредит без довідки про доходи? Сума позики і терміни погашення

Оформити кредит без дзвінків на карту, не виходячи зі свого дому, дуже легко – задля цього достатньо буде виконати наступні дії:

 1. Використовуючи наш портал-агрегатор, визначити МФО, що надає мікрозайми на самих вигідних (звісно ж, для вас) умовах.
 2. Надіслати заявки на схвалення мікрозайму. Можна буде відправити заявки в усі контори, що побачите у переліку. При бажанні, визначте деякі з них, або навіть єдину. Це залежить від того, яку суму треба оформити в кредит. Наприклад, якщо треба взяти кредит 5000 грн без довідки про доходи, можна обмежитись однією конторою, якщо більше – наврядчи. Зрозумійте – якщо ви оформите мікрозайм в одній МКФ, це не буде причиною того, що при зверненні у будь-яку іншу контору отримаєте відмови. Навпаки, є висока вірогідність того, що подану заявку буде схвалено. МКФ не звертають увагу не тільки на відсутність офіційного працевлаштування, але а на кредитну історію та кількість взятих мікрозаймів.
 3. Дочекатись схвалення вдправлених заявок. Результат рішення буде відправлений або у вигляді СМС-повідомлення, або на е-меіл.
 4. Відвідуєте сайт (сайти) МКФ, де було попередньо схвалено заявку.
 5. Створюєте власний акаунт, вказуєте паспортні, особові дані, а також номер ІПН, номер персоніфікованої карти, її CVV-код.
 6. Встановлюєте за допомогою спеціального інструменту на сайті МФО суму та період кредитування. Наприклад, отримати 5000 гривень на місяць. Підтверджуєте бажання отримати кредит – з цією метою необхідно увести пароль з СМС, яку буде відправлено на вказаний номер телефону. Зверніть увагу! Введення паролю тотожно підпису клієнтом договору з кредитором на паперовому носії інформації. Саме з цього моменту позичальник починає нести відповідальність перед МФО, тобто - своїм кредитором.
 7. Отримуєте мікрозайм без довідки про доходи на картку (проведення цієї процедури не займе більше 10-15-ти хвилин).

Все, проблема з фінансами вирішена!

Переваги оформлення кредиту через МФО в Україні

Попит на мікрокредити як фінансовий продукт систематично росте – це легко пояснити наявністю багатьох вигідних для клієнта переваг. Конкретно:

 1. Відсутність бюрократичних перешкод. Для отримання грошей онлайн на карточку через МФО, не треба буде збирати різні довідок, що підтверджують благонадійність та платоспроможність клієнта. Українського паспорта та ІПН буде достатньо. Не менше значення має оперативність схвалення відправлених заявок та процедура оформлення кредиту. Якщо гроші необхідно отримати терміново, та немає ніякої можливості чекати, доки банк, врешті решт, розгляне вашу заявку та дасть кредит (до речі, за грішми прийдеться відправитись у відділення банку). При співробітництві з МФО фінансове питання реально владнати за 15-20 хвилин - навіть при першому зверненні. Можливість отримати гроші в режимі онлайн суттєво спрощує задачу – тепер навіть не прийдеться йти до офісу МФО, щоб отримати мікрокредит.
 2. Лояльність до клієнта. МФО видає кредити практично усім, хто звертається за отриманням позики – за статистикою, 95% заявок підтверджується. Негативна кредитна історія, заборгованість по іншому кредиту, а також відсутність офіційного працевлаштування – все це у випадку звернення до МФО не має жодного значення.
 3. Кредит під 0%. При першому зверненні клієнт може отримати позику під 0%. Поверне стільки ж, скільки візьме.

Кредит без довідки про доходи в режимі онлайн можна отримати в Івано-Франківську, Києві, Черкасах, Ужгороді, Білій Церкві, Вінниці, Житомирі, Львові та інших українських містах.