Кредит онлайн на карту під 0 відсотків: особоливості кредитування в Україні


Короткая форма заявки
Miloan

Последний кредит выдан 1 час. назад

0.01 %
Ставка в день
3 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7
 • Первый кредит до 6 000 грн бесплатно
Эксклюзив
7
CreditPlus
7

Последний кредит выдан 1 час. назад

0.01 %
Ставка в день
3 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7
 • до 6000 грн под 0,01% для новых пользователей
Выиграй 10 000 грн
8
Moneyveo.ua
8

Последний кредит выдан 1 час. назад

0.01 %
Ставка в день
3 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7
 • до 10 000 грн под 0.01%
6
Dinero UA
6

Последний кредит выдан 1 час. назад

0.01 %
Ставка в день
3 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7
 • Первый займ под 0%
 • Низкая ставка на повторный кредит
-50% на первые два кредита
SOS CREDIT
24

Последний кредит выдан 1 час. назад

1.6 %
Ставка в день
432 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7

Кредит під 0 відсотків на картку - це найраціональніше рішення з тієї причини, що не доведеться здійснювати переплату за користування кредитними коштами. Сьогодні такі кредити є найпопулярнішими. Практично всі клієнти перед тим, як оформити позику намагаються уважно вивчити різні умови кредитування, щоб підібрати варіант, здатний імпонувати побажанням і можливостям, а також здатний мінімізувати додаткові витрати.

На нашому сайті зібрані пропозиції сучасних мікрофінансових організацій, що дозволяє швидко знайти цікаві пропозиції з оптимальними умовами надання кредиту. Мікрофінансові структури славляться тим, що оформлення здійснюється віддалено, кошти надходять на карту практично моментально, а для отримання коштів потрібно тільки паспорт і код. З нашим сайтом ви швидко зможете знайти саме ті варіанти співпраці, які будуть для вас прийнятними.

Де оформити кредит онлайн на картку під 0 відсотків?

Кредит під 0 відсотків можна оформити не тільки в банку, але ще і в спеціалізованих мікрофінансових організаціях. Перевагою такого оформлення можна назвати те, що всі дії здійснюються в онлайн режимі. Потрібна лише карта банку України, а також паспорт і код. Заповнюється анкета, і при схваленні позики кошти надходять протягом п'ятнадцяти хвилин. Тобто, взяти позику можна досить швидко. При цьому, багато компаній новим клієнтам надають можливість отримання безвідсоткового кредиту. Відмови в МФО формуються вкрай рідко, тому, якщо вам потрібен безвідсотковий кредит на вигідних умовах, самим раціональним рішенням стане звернення в мікрофінансову організацію. Для цього вам потрібно на сторінках нашого ресурсу вивчити найпопулярніші організації, провести порівняння умов кредитування, і перейти на сайт компанії, щоб оформити віддалену заявку.

Кредит під 0 відсотків: особливості

Позику до зарплати отримати в мікрофінансовій організації не складе труднощів. Проте, потрібно пам'ятати основні особливості кредитування під нуль відсотків:

 • Безвідсоткове кредитування надається виключно новим клієнтам. При цьому організації встановлюють чіткі особливості такого кредитування за лімітами. Тобто, отримати великий кредит без відсотків не вийде;
 • Кредит під нуль відсотків може видаватися з певними обмеженнями. Наприклад, на термін до двох тижнів. Якщо ж клієнт прийме рішення здійснити пролонгацію, то на суму позики будуть нараховуватися відсотки;
 • Нерідко кредитні організації влаштовують певні акції з метою привернення уваги максимальної кількості потенційних клієнтів. В даному випадку, як раз основним елементом залучення і виступає пропозиція отримати позику без відсотків.

Стає зрозуміло, що сьогодні дійсно можна використовувати кредитні кошти без сплати відсотків. Вся справа в тому, що таких кредитних організацій з'явилось досить значна кількість, що дозволяє кожен раз звертатися за кредитом в нову організацію і знову бути новим клієнтом, який отримує привілеї у вигляді безвідсоткового кредитування. Найголовніше в даному випадку - своєчасно здійснювати погашення боргу і не допускати прострочок.

Кредит без відсотків: як здійснити оформлення?

Оформити кредит під 0 відсотків можна віддалено. Спочатку рекомендується вивчити всі запропоновані варіанти співпраці. При цьому обов'язково потрібно звертати увагу на рейтинги організації, відгуки тих, хто вже користувався послугами, а також на умови надання коштів. Після чого, потрібно перейти на сайт мікрофінансової організації і здійснити процедуру заповнення анкети. Як правило, дана процедура не займає більше 5 хвилин. Потрібно внести паспортні дані.

Перший кредит під 0 відсотків видають практично всі організації, але враховуйте термін погашення. Нерідко в перший раз надається термін від 15 до 35 днів без можливості пролонгації. Дані умови потрібно буде вивчити вкрай уважно, особливо якщо у вас є якісь сумніви з приводу своєчасного погашення.

Після заповнення заявки вона відправляється на розгляд. Як тільки приймається позитивне рішення, клієнт отримує повідомлення у вигляді смс, за допомогою якого і здійснюється підписання електронного договору. Після підписання договору на зазначену карту будуть перераховані кошти.

Кредит під 0 на карту: коли можна отримати?

Кредит онлайн під 0 відсотків найчастіше оформляється на придбання побутової техніки, інших побутових потреб, а також у разі, коли людині просто потрібні кошти до заробітної плати. Звичайно, отримати безвідсотковий кредит на покупку автомобіля, будинку або ж квартири не вийде, так як мікрофінансові організації спеціалізуються саме на незначних позиках. Відповідно, сума на яку можна розраховувати буде досить незначною.

Проте, наявність такої послуги провокує можливість реалізувати свої бажання сьогодні і зараз. Для багатьох відома ситуація, коли в магазині починається серйозна акція на бажаний товар, а до зарплати ще цілих два тижні, і покупка є неможливою. Наявність мікрофінансових організації дозволяє реалізувати багато мрій. Для отримання коштів не потрібно витрачати багато часу, заявка розглядається протягом 10 хвилин, складається протягом 5 хвилин. Для отримання коштів потрібен тільки інтернет, і при правильному оформленні заяви дуже скоро ви отримаєте бажані кошти.

Де позичити гроші без відсотків: банк або МФО?

Якщо порівнювати стандартне кредитування і позику в МФО, то відразу ж потрібно звернути увагу на кілька особливостей:

 • У банках оформлення здійснюється виключно в офісі, де заповнення анкети здійснює співробітник. У МФО всі дії ви виконуєте самостійно, не залишаючи дому. Причому анкета в даному випадку містить мінімальну кількість питань;
 • У банку вимагається надання довідки про доходи, здійснюються додаткові дзвінки на роботу, знайомим та ін. В МФО оформлення відбувається без дзвінків, вимог з надання довідки, поручителів або ж застав;
 • Термін оформлення кредиту в банку нерідко становить 1-2 дня, в МФО протягом півгодини (з урахуванням оформлення анкети) ви вже отримаєте кошти на карту.

Мікропозику можна оформляти в різних організаціях, весь час використовуючи варіант отримання коштів під нуль відсотків. У банках ж такі акції проводяться вкрай рідко. І навіть якщо пропонується безпроцентний кредит, все одно доведеться здійснювати оплату певних комісійних зборів.

Чому варто взяти мікропозику під нуль відсотків?

Швидкий кредит в МФО під 0 відсотків варто взяти хоча б з тієї причини, що він не несе в собі додаткових витрат. Ви берете чітко визначену суму і її ж повертаєте через чітко встановлений період часу. Суми надаються невеликі, авто в кредит краще оформити в стандартному банку, але якщо ви давно мріяли про якусь покупку, а акція настає саме в той момент, коли зайвих коштів немає, то мікрокредити під нуль відсотків - це саме те, що вам насправді необхідно.